Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Vidanjör Kuka

Tıkalı giderlerin hem açılmasını hem de artıklarının temizlenmesini aynı anda yapabilen kuka vidanjör ile tıkalı oluk ve rögarların içleri tamamen akışkan hale dönüştürülür. Tamamen dolu olan rögar ve kanalların içine basınçlı su püskürtme aparatını indiren kuka, uyguladığı tazyik ile tüm artıkları partiküllere parçalayarak kanal giderini tamamen açar. Kuka vidanjörün en önemli avantajı giderdeki tıkanıklığı giderdikten sonra kalan çamur ve pislikleri de vakumlayabilmesidir. Böylelikle oluklarda tekraren oluşabilecek atık birikimini de engellemiş olur. Büyük vidanjörlerin yaklaşamadığı alanlarda kuka vidanjör tam performans ile çalışarak tüm giderleri kolayca temizler. Bu müdahale ile hem zamandan kazanılmış olur hem de kanal tıkanıklığı sorunu komple çözülür.

Vidanjör kuka faaliyetlerimiz şu süreci takip ederek ilerler.

• Tıkalı kanal şikayetini aldıktan sonra yer ve bölge tespiti yaparız.
• Tıkanıklığın sayısı ve yoğunluğunu öğrenmek için eğer gerekiyorsa sorunu yerinde tespit ederiz
• Kanal tıkanıklığına yapılacak müdahale yöntemini belirledikten sonra kuka vidanjörü hazırlayarak, bölgeye sevk ederiz.
• Tıkalı giderlerin tam yakınına yaklaşan kuka vidanjör gerekli kanal açma işlemini tamamlar ve bölgeden ayrılır.

Kuka vidanjör hizmetimizde kullanıldığımız tüm araç ve ekipmanları son teknoloji makinelerden seçmekteyiz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini belirleyen araçlarımızın gücü ve donanımı en üst seviyede olduğundan, işlerimizin sorunsuz bir şekilde biter. Şehir yaşamının yoğunlaşması sonucu giderek artmaya başlayan kanal tıkanma sorunlarını gün içinde kesin olarak gidermekteyiz.

Kuka vidanjör araçlarımızın hizmet verdiği sorunlar şunlardır.

• Rögar ve kanal tıkanıklığı
• Bina atık su giderlerinin temizlenmesi
• Yerleşim dışı alanlardaki rögarların temizlenmesi
• Pis su atıklarının vakumlanarak tahliye edilmesi

Aniden bastıran yağmur sonrası oluşan su birikintileri, bina içi taşkınları ve pis su atıklarını vidanjör kuka hizmeti ile tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Atık suların tamamını vakumlayarak bölgeden uzaklaştıran vidanjör kuka sayesinde bölgede hastalık üretebilecek sorunda ortadan kalkmış olur. Sürekli tıkanma sorunu yapan rögar oluklarının detaylı temizliğini de yapabilen kuka vidanjör araçlarının sergilediği performans kesin sonuç verir. Tıkalı giderler ve kanal oluklarının temizlenmesi ile hem pis su taşkınları engellenmiş olur hem de atık su tesisatları uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilir.

Vidanjör Kuka

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?