Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri

Çatalca vidanjör hizmetlerimiz içinde tüm iş programımızı her yardım çağrısına ulaşabilecek kapasitede oluşturmaktayız. Tıkalı kanal ve giderlerin kapanmış noktalarına basınçlı su uygulayarak açmak ve kalan çamurlu atıkları temizlemek kısaca, vidanjör hizmeti olarak tanımlanabilir. Genel kanalizasyon giderlerinden bina içi atık su tesisatları aynı yöntem ile temizlenir. Vidanjör hizmet kalemlerimiz şu başlıklar altında toplanmıştır:

• Rögar kanal tıkanıklığı giderme
• Tuvalet WC tıkanıklığı açma
• Atık su vakum hizmeti
• Pis su tahliye hizmeti
• Vidanjör kiralama hizmeti

Çatalca vidanjör hizmetimizi çalışmamıza en uygun araç ile vermekteyiz. Dar alanlar ve küçük sokaklarda meydana gelen kanal tıkanıklığı için mini vidanjör aracımız ile çalışarak, mevcut sonunu komple ortadan kaldırırız.

Tıkalı kanal açma ve pis su atıklarını tahliye etme uygulamalarımız için genelde büyük vidanjör ile çalışmaktayız. İşin niteliğine göre kuka, mini yada kombin vidanjörlerimizi de çalışma planımıza dahil etmekteyiz. Tüm vidanjör hizmet faaliyetimizi şu süreç içinde tamamlarız.

• Firmamıza ulaşan kanal tıkanıklığı hakkında genel bilgi alırız
• Sorunu daha iyi anlamak için tıkalı kanalları yerinde tespit ederiz
• Çalışmaya en uygun vidanjörü bölgeye sevk ederiz.
• Vidanjörümüz tıkalı olukları tek tek basınçlı su ile temizleyerek açar
• Son kontrolleri yaptıktan sonra aracımız bölgeden ayrılır.

Çatalca ve çevre bölgelerdeki tüm yerleşim yerlerinin tıkalı giderleri için firmamızı gün boyu arayabilirsiniz. Sorunlu giderlerinizi en kısa sürede ve kesinkes açarak eski yoğunluğunda akışın devam etmesini sağlarız.

Rögar ve kanalizasyon giderlerinin olukları, taş, plastik ve katı maddelerin birikmesi sonucu tıkanabilir, bunun haricinde de yağmur ile sürüklenen çamurlardan dolayı da tıkanabilir. Yılda bir defa rögar ve kanal giderlerini vidanjör ile temizletmek, çok daha büyük kanalizasyon sorunlarının yaşanmasını engelleyecektir. Firmamız kanal ve oluk giderlerini olabildiğince iyi temizleyerek tıkanma yaşanmamasına gayret eder, fakat yine de özellikle çok katlı binalardan gelen atık ve giderler kısa sürede rögarlarda birikerek, tıkanma yapmaktadır. Rögardan taşan pis suların toplanmasıyla oluşan birikintileri de vidanjörlerimizle çekerek, alanı tamamen kurumaya bırakırız. Yağmur suyu yada kanal taşkınları ile aniden tıkanabilen tüm giderleri hızlı müdahalemiz ile gün içinde yeniden açmaktayız.

Vidanjör Hizmetleri

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?