Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

İstanbul Vidanjör

Şehir kanalizasyon ve giderlerinde meydana gelen her tür tıkanıklığı gidermek için gün boyu sahada olan İstanbul vidanjör sayesinde atık su şebekelerindeki tıkanma sorunları en asgari düzeye inmiştir. Bir vidanjörün kanal açma süresi oldukça kısadır, bu uygulamayı başka bir sistem yada araç ile yapabilmek mümkün değildir. Vidanjör araçlarının güçlü motor ünitesi ve vakum tertibatı sayesinde, kanal oluklarının tıkanıklıkları açılabildiği gibi pis su birikintileri de vakumlanıp tahliye edilebilmektedir. Bu işlem sayesinde kanalizasyon şebekeleri sağlıklı ve güvenli bir şekilde akar. İstanbul vidanjör hizmetleri içinde uygulanan faaliyetler şunlardır.

• Kanal oluk açma işlemi
• Şebeke giderlerinin tıkalı yerlerini açmak
• Rögar tıkanıklıklarını gidermek
• Ara noktalarda kalmış giderlerin tıkalı oluklarını temizlemek
• Pis su birikintilerini tahliye etmek

Firmamız çalışmalarında en son teknolojiye sahip vidanjör araçlarını kullanmaktadır. Bu sayede pek çok noktada gün içinde ortaya çıkan gider tıkanıklıklarını çok kısa sürede açarak hizmet ağını il bazında ulaşılabilir konuma getirmiştir. Büyük, mini yada kombine vidanjör araçların tıkalı şebekelere gerekli müdahaleyi yapmasından sonra tüm kanal giderleri eski akışkanlığında devam eder. Peki, tıkanmış giderlerin acilen açılması neden önemlidir? Bu sorunun cevabı birkaç başlık altında verilebilir.

• Tıkalı kanalda biriken çamur ve pis atıklar çevreye hastalık saçabilir ve salgın hastalıklar uzun süre devam edebilir.
• Biriken tıkalı nokta evlere geri dönüp çok büyük taşma ve baskın sorunu oluşturabilir
• Tıkalı noktadaki birikintiler artarsa şebeke geçişlerinin ciddi zarar görmesi söz konusu olabilir.

Çevre sağlığı açısından oldukça önemli bir ihtiyacı karşılayan atık su şebekelerinin, korunması ve bakımı çok önemlidir. Firmamız vidanjör hizmetlerini kullanarak tüm kanalizasyon giderlerinizi periyodik olarak temizletebilirsiniz. Böylelikle ortaya çıkabilecek gider tıkanıklarını engellemiş olursunuz. İsterseniz vidanjör araçlarımızı talep ederek, kanal ve rögarlarınızı temizletebilir, isterseniz, vidanjörlerimizden birini kiralayarak istediğiniz sürede, tüm kanal temizleme işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz. Tüm faaliyetlerimizi kurumsal bir resmiyet ve güvence altında sürdürmekteyiz. İstanbul vidanjör hizmetleri içinde tüm kanal tıkanıklığı sorunlarınızı bir an önce çözülmesi gereken bir sorun olarak görürüz ve en kısa sürede giderleri temizleyerek, kanalizasyon sorunlarını büyümeden sonlandırırız.

İstanbul Vidanjör

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?