Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Tıkanıklık Açma

Bir gider borusunun tıkanıklığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Tuvalet veya lavaboda oluşan tıkanıklıkların sebebi genellikle insan faktörüne dayanmaktadır. Kullanım alanı dışında kullanılan giderler zamanla mutlaka tıkanır. Peki bu tıkanıklıklara sebep olan etken nedir? Lavabolara veya tuvalete attığınız kıl, saç, hayvan tüyü, kimyasal ürünler zamanla gider borusunu tıkayacaktır. Basit bir ifade ile anlatacak olursak delikli çelik bölmelerden geçen küçük ama etkili maddeler tıkanmaları sebebiyet verir. Bunun gibi sorunlar kısa sürede çözülmezse sağlığınız açısından iyi olmayacaktır. Görsel açıdan da hoş gözükmeyen bu görüntünün üstüne bir de yaydığı kötü koku eklenince işler iyice baş edilemez hale gelmektedir. Lavabo veya tuvalet giderlerinin tıkanıklığını fark ettiğiniz zaman alanında uzman bir firmadan acilen hizmet almanız gerekir.

Tıkanıklık açma hizmeti için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız tıkanıklığın borudan daha ileride olması sonucunda özel araçlarımıza başvurmaktadır. Gider borusundaki tıkanıklığın tam olarak nerede olduğu çözülmesi için kameralı cihazlarımızdan yardım almaktayız. Gider borusu tıkanıklığında son teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. Tıkanıklığın açılması için kullandığımız özel cihazlarımız sayesinde tıkanıklığa neden olan nesnelere anında ulaşıyoruz. Tıkanıklığın sebebi mutfak lavabolarına attığınız yağ kalıntıları ise o kalıntılardan kurtulmak için yağ sökmeye yarayan özel kimyasal ürünler kullanıyoruz. Eğer binanızın rögarının nerede olduğunu bilmiyorsanız özel dedektörle rögar tespiti de yapabiliyoruz. Üstelik bu işlemleri yaptığımız andan itibaren evinizin içinde veya dışında kırıp dökme olayı olmadan yaparak gider açma hizmeti veren sayılı firmalardanız.

Düşündüğünüz zaman farklı firmalarla çalışmak banyonuz veya tuvaletinizde kırıp dökmelere neden olacağı için ekstra masrafa girmenize olanak tanıyacaktır. Çatalca vidanjör firması olarak yaptığımız işi çok seviyoruz. Yaptığımız işi çok sevdiğimiz için yaptığımız işte büyük başarılar elde ediyoruz. İşini en iyi şekilde yapan firma olarak her türlü tıkanıklıklarınıza karşı profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından sizlere sorunlarınızın tekrar yaşamamanız adına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz Her sorunuza karşı nokta atışı yapan firmamızla çalışmak size çok şey kazandırır. Firmamızın gücüne güvenin. Alanında tecrübesiz firmalardan, kendiniz için uzak durun!

Tıkanıklık Açma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?