Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Kanal Açma

Kanalizasyon tesislerindeki tıkanıklıkların giderilmesi için verilen hizmete kanal açma hizmeti denilmektedir. Bu hizmetle borulardaki atıkların temizlenerek, suyun doğru şekilde akması ve böylelikle çevre kirliliğinin önüne geçmesi hedeflenmektedir. Bu hizmet için kullanılan yüksek basınçlı araçlar ve boru temizleme ekipmanları kullanılır. Tıkanıklığın yerini belirlemek için özel kameralı detektörler devreye girer, böylelikle kırmadan, dökmeden hizmet verilmesi hedeflenmektedir.

Kanal açma hizmeti yapılmazsa ne olur peki? Tıkanıklar, suyun doğru şekilde akmasını engelleyerek geri tepmeyle evlerin içine veya sokaklara doğru akmaya başlar. Böylelikle oluşan çevre kirliliği çeşitli hastalıkları da beraberinde getirir. Halkımızın bir kısmı boru tıkanıklıklarını çok önemsemez, sonrasında tıkanıklar, kanalizasyon borularının patlamasına yol açar. Bu durumun onarılması hem daha yüksek maliyetlere, hem de daha fazla zaman kaybına neden olur. İşte tüm bu olumsuzlukların yaşanmasının engellenmesi için suyun doğru şekilde tahliye edilmesi gerekir. Bu da ancak kanal açma işlemiyle gerçekleşir. Çatalca Vidanjör hizmetlerimiz içinde yer alan kanal açma hizmetimizle kullandığımız kaliteli ekipmanlar sayesinde tıkanıkları açma işleri bizim açımızdan çok kolay. Klasik yöntemler kullanarak da kanal açma hizmeti yapılsa da hem insan gücünü hem de zamanı sömüren bir uygulama olmuş olur. Ama firmamız tamamen yeni teknolojiden yardım alarak çok kısa sürede ve çok düşük maliyetle sorununuza çözüm olur. Kullandığımız teknolojiyi biraz açacak olursak, tıkalı kanal açılması için kanalın içine kameralı detektör sokarak, mevcut durumu bilgisayar ortamında, uzman personelimiz değerlendirerek, sorunun kaynağını bulup, tıkanıklıkları açmak için bir yol haritası oluşturur. Bu cihazların kullanımını herkes yapamaz. Ciddi eğitim ve emek gerekir. İşinin ehli olan personelimiz her cihazımızın kullanımına son derece hakimdir. Kanal açma için kullandığımız ekipmanlar maddi yönden oldukça pahalı olsa da müşterilerimize, doğru hizmet vermek adına kullanmaktan hiç bir zaman vazgeçmiyoruz.

Verdiğimiz hizmetleri diğer firmaların verdiğini söylememiz pek mümkün değil maalesef. Kullandığımız tüm cihazlar birinci sınıf kalitede olduğu için, her firmanın temin etmesi mümkün değil. Sizlerde bu tarz alanında tecrübesiz firmalara işinizi emanet ettiğinizde daha büyük sorunlarla boğuşmuş olursunuz. İşinizi şansa bırakmayın, tecrübemize güvenin!

Kanal Açma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?