Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Pis Su Çekimi

Su taşkınları ve rögar patlamaları sonucu belirli zeminde birikmeye başlayan tüm sulu atıklar, ciddi çevre tehlikesi oluşturdukları için çok kısa sürede tahliyesi yapılmalıdır. Çatalca vidanjör hizmetimizde yıl içinde pek çok pis su tahliyesini gerçekleştirerek ciddi çevre sorunları oluşmasının önüne geçtik. Güçlü vakum tertibatına sahip vidanjörlerimiz sayesinde yüzeyde biriken pis suları çok kısa sürede vakumlayarak bölgenin dışına taşımaktayız. Pis su yatakları vidanjör araçlarımızla vakumlandıktan sonra çevreyi rahatsız eden kötü koku ve görüntü ortadan kalkar, geriye pis sudan arınmış kurumakta olan zeminler kalır. Tüm hizmet sürecimizi gerekli güvenlik tedbirlerini sağlayarak ve dikkatli davranarak tamamlarız. Doğru yöntem ile yapılan tüm çalışmaların olumlu sonuç vermesi kaçınılmazdır. Vidanjör faaliyetlerimizi bu anlayış ve inançla sürdürmekteyiz.

Pis su çekim hizmetimizi, ilgili talep tarafımıza ulaştıktan sonra şu plan ve program dahilinde yürütürüz.

• Pis suyun biriktiği alandaki yoğunluğu tespit ederiz
• Tüm birikintiyi sorunsuz olarak vakumlayacak vidanjör aracımızı belirleriz.
• Bölgeye sevk ettiğimiz vidanjörümüzü uzman personelimizin nezaretinde çalıştırırız
• Zeminde birikmiş tüm pis suyu vakumlayarak deposuna dolduran vidanjörümüz topladığı atık suyu müsait olan kanalizasyon giderine boşaltır.
• Pis sulardan geriye kalan atıkları da vakumladıktan sonra işlem tamamlanmış olur.

Pis suların bir yerde birikmesi, belirli hadiseler neticesinde olmaktadır. Aşırı yağmur yağışından sonra, kanalizasyon ve atık su giderlerinin taşmasından sonra ve tesisat giderlerinin patlaması sonucunda taşan sular, bir noktada birikmeye başlar.

Çatalca Vidanjör hizmetimiz faaliyetinde pis suları biriktikleri alandan hızla vakumlayarak uzaklaştırmak için çalışmamızı çok hızlı yürütürüz. Bunun nedeni pis suların biriktiği yerde çok fazla kalmamasının gerekliliğidir. Özellikle yaz aylarında atık su taşması ya da rögar patlaması sonucu etrafta toplanan pis su atıklarını çok hızlı tahliye etmek gerekir. Bunun nedeni, hastalık yapabilecek bakteri ve mikropların hızla çevreye yayılmasıdır. Pis su birikintileri toplandığı alanı tamamen hastalık yuvasına dönüştürür. Buradan yayılan kötü koku ve sinek popülasyonu bölgeyi kullanılmaz hale getirir. Tam anlamıyla bir çevre sağlığı hizmeti olan pis su çekme faaliyetimizi, tüm ilçemizde en etkin düzeyde gerçekleştirerek, ilçemizin çevre temizliğinde bizde varız diyoruz.

Pis Su Çekimi

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?