Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Otopark Vidanjörü

Araç park yerlerinin hemen altından geçen kanalizasyonların giderleri tıkandığı zaman bu konuda en kesin çözüm otopark vidanjörü ile müdahaledir. Oldukça sağlam ve uzun hortum aparatı ve elastiki parçaları ile vidanjörümüz, araçların yanına yaklaşıp, tıkalı rögarı açabilir. Kapalı otoparkların ve açık otoparkların altında bulunan tüm rögar oluklarını otopark vidanjörü ile temizleyerek açabiliyoruz. Alanında deneyimli personelimiz nezaretinde bölgeye gelen vidanjörlerimiz tıkalı tüm olukları basınçlı su uygulaması ile açarak gider akışkanlığını eski seviyesine getirir. Çok farklı yerleşim alanlarında hizmet veren otoparklar için emanet edilen arabaların korunması ve bakımı önemlidir. Tıkalı kanalların kötü koku yayması yada taşma yapması sonucunda otopark idaresi zor durumda kalacaktır.

Sürekli aktif ve çalışmaya hazır vidanjörlerimizden otoparkınız için uygun olanı belirleyerek hızla sorunun yaşandığı alana sevk ederiz. Bölgeye gelen otopark vidanjörümüzü yetkili personelimiz çalıştırarak tıkalı oluklara tazyikli su uygulamasını başlatır. Basınçlı su ile parçalanan atık maddeler kanalın içinden çözülerek akar. Kanal giderleri iyice temizlendikten sonra kapaklar kapatılır ve aparatları vidanjöre yeniden yüklenir. Giderlerin akışı sorunsuz bir şekilde açılmış olarak aracımız bölgeden ayrılır. Temiz su giderlerinden ayrı olarak atık su giderlerinin tıkanması sağlığı tehdit edecek düzeye gelebilir. Tıkalı kanalda biriken pis atıklar çok kısa süre ciddi mikrop ve bakteri kaynağı haline dönüşür. Dolayısıyla vakit kaybetmeden tıkalı giderleri açmak gerekir.

Çatalca vidanjör hizmetlerimiz içinde sunduğumuz otopark vidanjör faaliyetimizi genellikle şu sorunlar için kullanmaktayız.

• Kapalı otopark altından geçen rögar tıkanıklığı
• Otopark ve çevresinden geçen atık su giderlerinin tıkanması
• Otopark içinde oluşan yağmursuyu yada pis su birikintilerini tahliye etmek

Araçların yan yana park etmesi sonucu oldukça daralan alanlara araçla girebilmek mümkün değildir. Dolayısıyla alandaki tıkalı rögarlar için dış sahadan uzanarak müdahale etmekten başka çare yoktur. Otopark vidanjörlerimiz tamamen araçla dolu otoparkların tıkalı rögarlarına da park dışından gerekli aparatlarıyla uzanarak, müdahale edebilmektedir. Çalıştırılan vidanjör personeliz tarafından komuta edilerek otopark rögarının tüm tıkalı giderlerini basınçlı suyla yıkar ve komple temizler. İşlem bitimi park dışındaki vidanjöre hortum aparatı yeniden sarılarak, işlem tamamlanır. Tüm hizmet süreci, gün içinde çok kısa zamanda başarıyla bitirilir.

Otopark Vidanjörü

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?