Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Vidanjör Kiralama

Vidanjör araçlarını neden kiralamalısınız? Bu sorunun cevabı şunlardır:

• Kanal gideri açma hizmeti vermek istiyorsanız
• Tıkalı gider olan pek çok nokta var ise
• Birkaç gün vidanjör kullanarak kanal temizliği yapmak gerekiyorsa

Haftalık aylık ve yıllık vidanjör kiralama hizmeti periyodik olarak sunulmaktadır. Vidanjör araçlardan birini kiralayarak yapılabilecek işler şunlardır:

• Rögar tıkanıklığı giderme: tıkalı rögarın bulunduğu bölgenin araç ve yol durumuna göre en uygun vidanjörü seçerek, rögarın tıkalı tüm oluklarını kolayca açabilirsiniz.
• Atık su çekme temizleme: yağmur sularının biriktiği atık su yerlerini vidanjör ile vakumlayıp güvenle tahliye edebilirsiniz.
• Kanalizasyon temizliği : vidanjörün güçlü su püskürtme aparatı ile kanalizasyonların tıkalı noktalarını açarak, giderleri tamamen temizleyebilirsiniz.

Vidanjör ile verilen tüm hizmet türlerinde belirli bir çalışma düzenini tesis etmek gerekir. Mevcut tıkalı kanalın bulunduğu alana en doğru yoldan ve en doğru vidanjör modeli ile gitmek çok önemlidir. Gider açma ve pis su çekme konusunda kesin çözüm üreten vidanjör modellerini birkaç başlık altında inceleyebiliriz.

• Büyük vidanjör : geniş ve büyük alanlardaki kanal tıkanıklıklarını gidermede idealdir.
• Kuka vidanjör : rögarların tıkalı gözeneklerini açmak için ve geride kalan çamur kalıntılarını temizlemek için kullanılırsa kesin sonuç verir.
• Mini vidanjör : büyük araç ile girilemeyecek yollardan geçilecekse ve dar alanda bulunan bir kanala müdahale edilecekse tek çözüm, mini vidanjördür.

Binaların önünden geçen rögar kanalları ile ana atık su giderlerinin tıkanıklık sorunlarını açmak için kısa sürede harekete geçmek gerekir, çünkü tıkalı kanalın çok daha fazla atık madde ile dolarak, evlerin içine doğru girmesi söz konusudur.Firmamızın ücretsiz keşif ve kontrol hizmeti, mevcut kanal tıkanıklığının yaşandığı tüm noktalarda geçerlidir, böylelikle tespiti yapılan kanal ve rögar tıkanıklığına en doğru araç ile müdahale edilerek, kısa sürede sorun çözülmüş olur. Vidanjör ile kanal tıkanıklığı açma yanında pis su tahliye hizmeti de verilebilir. Etrafa kötü koku yayan su birikintileri bulundukları yerden vidanjör araçlar ile vakumlanarak müsait bir alana tahliye edilir. Tüm vidanjör çalışmalarının tek amacı, çevre kirliliğine yol açabilecek kanalizasyon sorunlarını ortadan kaldırmaktır.

Vidanjör Kiralama

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?