Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Kiralık Vidanjör

Vidanjör ile açılması gereken kanal ve oluk sayısı çok fazla ise yada periyodik gider açma çalışması yapılacaksa bu konudaki en pratik çözüm yolu vidanjör kiralamaktır. Vidanjör kiralama hizmeti çerçevesinde yararlanacağınız araç modelleri şunlardır:

• Kombine vidanjör : üzerinde kurulu ekipman ve cihazları ile tam kapasite çalışan vidanjör modelidir. Uzak mesafeye kadar uzayana hortum aparatı ve güçlü vakum tertibatı ile tüm gider açma ve temizleme işlerinde maksimum performans sunar.
• Büyük vidanjör: su deposu geniş olan vidanjör modelidir, aynı doğrultuda motor gücü de oldukça yüksektir.
• Kuka : kirli su birikintilerini çekmek için yada kanal oluklarının tıkalı giderlerini açmak için rahatlıkla kullanılabilir.
• Mini vidanjör : büyük vidanjörlerin gidemeyeceği tüm güzergahlarda mini vidanjör kiralayarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Tıkalı olan kanal giderlerine çok rahat yaklaşarak gerekli müdahaleyi yapmanızı sağlar.

Firmamız çatısı altında kurumsal bir işleyişte sunduğumuz vidanjör kiralama hizmetimizi yıl boyu gerek duyduğunuz zaman talep edebilirsiniz. Yapılacak kanal temizleme ve gider açma işinin boyutuna göre firmamız, en doğru vidanjör modelini müşterilerine sunar. Çalışma sahası ve çalışma süresi vidanjör kiralama sürecinde belirleyici konulardır. Yerleşim alanlarının dışında ve araç trafiğine uzak noktalarda çalışmak için mini kombine vidanjör uygun düşeceği gibi, dar yolların üzerindeki rögarların tıkalı oluklarını açmak için mini vidanjör en uygun seçenektir.

Vidanjör kiralama hizmet sürecimiz çok kolay ve pratik ilerler, kuruluşumuz müşterilerinden gelen vidanjör kiralama taleplerini belirli aşamaları yürüttükten sonra cevaplar. Bunlar;

• Kanal tıkanıklığı açma işleminin vidanjörle yapılıp yapılmayacağı kontrol edilir
• Kesinlikle vidanjör kullanılması gereken bir iş ise o işe en uygun vidanjörün hangisi olduğu belirlenir
• Vidanjörün ne kadar süre ve hangi bölgede kullanılacağı öğrenilir.
• Hizmete en uygun vidanjörün kiralama maliyeti ilgili yetkiliye sunulur
• Onay verildikten sonra gerekli resmi evrakların imzalanması ile vidanjör aracımız kullanıcıya teslim edilir.

Uzun yıllar sektördeki tüm değişim ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız, tüm vidanjör hizmetlerinde kurumsal bir sorumluluk ve profesyonel bir ciddiyet içinde hareket etmektedir. Acil tıkalı gider açma ve pis su giderlerini ıslah etme çalışmalarımızda, buna dahildir.

Kiralık Vidanjör

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?