Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Genel kanal tıkanıklıklarını açmak için ve geniş tıkalı olukların tıkalı gözeneklerini temizleyebilmek için büyük vidanjör, en ideal araçtır. Çatalca vidanjör hizmetlerimiz kapsamında büyük vidanjör aracımız ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar şunlardır.

• Kanalizasyon gider açma
• Rögar temizliği
• Genel şebeke giderlerinin tıkalı oluklarını açma
• Pis su birikintilerini tahliye etme
• Yağmur sularının taşarak doldurduğu alanlardaki birikintileri vakumlayarak tahliye etmek.

Büyük vidanjör araçlarının güçlü basınç uygulaması ve etkin vakumlaması sayesinde hiçbir kanal tıkalı kalamaz. Firmamız yıl boyu ilçemizdeki tüm kanal tıkanıklıklarına en kısa sürede müdahale ederek sorunun büyümeden çözülmesini sağlamaktadır. Gün içinde firmamıza iletilen tıkalı gider problemlerini listeleyerek, sırasıyla müdahale etmeye çalışmaktayız.
Kanal ve şebeke giderlerinin tıkalı gözeneklerini başarıyla açan firmamız, aynı zamanda bina içi giderleri de özenle açarak, temizlemektedir. Firmamızın tüm tıkalı gider açma programı şu şekilde ilerler:

• Tarafımıza iletilen kanal tıkanıklığının konum ve güzergahını not ederiz
• Oraya yakın aracımızı bölgeye yönlendirerek sorunu yerinde tespit ederiz.
• Tıkalı kanal ve olukları açmak için gereken işlemleri ilgili yetkilimize iletiriz.
• Onay verildikten sonra sahadaki vidanjörümüz uygunsa kanalın açma işlemini başlatırız
• İlgili personelimiz tüm tıkalı noktaları açarak temizler ve hizmet sürecini tamamlar

Büyük vidanjör araçlarının kanal açma uygulamasındaki en önemli farkı kanal oluklarını tümüyle temizleyebilecek güçte olmalarıdır. Güçlü su basınç uygulaması sayesinde en yoğun tıkalı giderler dahi çok kısa sürede çözülerek açılır.

Çatalca vidanjör uygulamalarımızı sahada gördüğümüz sorun ve aksaklıkları deneyimleyerek çok daha pratik bir noktaya taşıyoruz. Aniden tıkanıp ciddi sorunlara yol açabilecek tıkalı kanallara gün içinde müdahale ederek sorunu gideriyoruz. Vidanjör uygulama hizmetleri profesyonel bir alt yapı ve kurumsal bir iş disiplini gerektirmektedir. Çatalca vidanjör hizmetleri kapsamında sunulan tüm işlerimizi alanında deneyimli ve uzman personelimiz vermektedir. Firmamız asla gelişi güzel işlemler yapmaz ve bundan özenle kaçınır. Kullanılan vidanjörlerden diğer ekipmanlara kadar tüm makine ve cihazlarımız son teknoloji ürünüdür ve sürekli güncellenerek yenilenmektedir. Kurumsal bir ciddiyette çalışmak bu standartları gerektirmektedir. Büyük vidanjör hizmetimizi kiralama yoluyla da talep edebilir, tüm kanal tıkanma sorunlarınızı, tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Büyük Vidanjör

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?