Çatalca Vidanjör

Çatalca Vidanjör

Atık su çekme işlemini gerekli araç ve ekipmanlarımız ile çok kısa sürede bitirmekteyiz. Aşırı sel ve taşkın sonucu çamurlaşarak belirli bir bölgede toplanan sular betonarme yapıları tehdit etmektedir. Çevre zararı oluşmadan vidanjör aracımız bölgeye gelerek biriken tüm sulu çamuru çok kısa sürede vakumlayabilir. Gerek pis su birikintisi olsun, gerekse yağmur suyundan dolayı yığılan birikintiler olsun tüm tahliye faaliyetinde firmamız şu işlem planını uygular.

• Atık suyun biriktiği alan ve bölge öğrenilir.
• Suyun bina içinde mi yoksa bina dışında bir noktada mı biriktiği tespit edilir
• Sulak zeminin birikintisini vakumlayabilmek için en doğru vidanjör tercih edilerek araç bölgeye gönderilir.
• Biriken tüm su ve sulu atıklar vakumlanarak alan boşaltılır.

Herhangi bir yerde biriken atık suların zaman geçmeden çekilmesi neden önemlidir? Bu sorunun cevabını birkaç cümle ile şöyle sıralamak mümkündür.

• Suların birikmesi sonucu özellikle yaz aylarında çok fazla sivrisinek üremesi olur
• Suların zeminde durması ile toprak ve zemin yapısı bozulmaya başlar.
• Biriken sular çok kısa sürede kötü kokmaya başlayarak çevreyi oldukça rahatsız eder.
• Tahliye edilmeyen atık sular her tür mikrobun yayılmasına zemin hazırlayarak ciddi hastalıkların yaşanmasına neden olur.

Tüm vidanjör uygulamalı temizlik çalışmalarımızda çalışmaya en uygun yöntem ve makineleri kullanırız. Böylelikle atık su çekimi ve tahliyesini çok kısa sürede bitirerek çevrenin rahat bir nefes almasını sağlarız.

Tesisat ve rögar patlamaları sonucu bir bina içerisine dolan atık sular en rahatsız edici birikinti türüdür. Hem çevreye çok rahatsız edici bir koku yayar hem de dolduğu yapıda ciddi maddi hasar meydana getirir. Atık suların dolduğu yerleşim yeri, acil eylem planımız içerisinde tahliye edilir. Çünkü zeminde durdukça çürüme ve deformasyon hızlanarak devam eder. Firmamızın vidanjör araçları, atık suların dolduğu bölgeye, çağrı tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa sürede ulaşarak, gerekli vakumlama ve tahliye çalışmasını başlatır. Vidanjör aracımızın deposuna vakumlanan atık sular, müsait olan bir başka atık su giderine pompalanarak boşaltılır. İster yağmur suyu birikintisi olsun, isterse kanal suyu birikintileri olsun tüm atık sular, vidanjörlerimizin çalışması sayesinde son damlasına kadar vakumlanarak tahliye edilir.

Atık Su Çekimi

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?